Blog

معرفی بهترین VPN های مناسب بازی

Le 02/02/2022

این احتمال وجود دارد که پس از مشکلاتی که در بازی آنلاین تجربه کرده اید به دنبال خرید VPN پرسرعت برای بازی باشید. یا شاید شما به دنبال راهی برای دور زدن محدودیت های بازی های جدید یا حتی باز کردن قفل آن ها هستید.

در صورتی که به یک برنامه VPN برای ویندوز نیاز دارید، طیف گسترده ای از گزینه ها پیش روی شماست که بسیاری از آنها برای بازی مناسب هستند (زیرا می توانید تقریباً هر VPN را در ویندوز نصب کنید).

بهترین VPN برای ترید

Le 02/02/2022

اگر در دنیای کریپتو و ترید ارزهای دیجیتال هستید، خرید vpn با ip ثابت بسیار منطقی و ضروری است. دلایل زیادی برای خرید VPN در هنگام استفاده از کریپتو وجود دارد. با استفاده از VPN کل ترافیک اینترنت شما رمزنگاری می شود و تراکنشهای شما کاملا ناشناس باقی می مانند و به راحتی میتوانید به صرافی هایی که در کشور شما در دسترس نیستند و یا کشور شما را تحریم کرده اند دسترسی داشته باشید.

اما متاسفانه، هر VPN برای این کار مناسب نیست. همه VPN ها از امنیت کافی برخوردار نیستند  و خدمات IP ثابت ارائه نمی دهند.

در این مقاله، من قصد داریم به شما کمک کنم تا بهترین VPN ها را برای ترید کریپتو انتخاب کنید. ما همچنین به جزئیاتی در مورد آنچه باید در هنگام انتخاب VPN به آنها توجه کنید، خواهم پرداخت تا همیشه بتوانید هوشمندانه تر انتخاب کنید.

راهنمای خرید VPN

Le 02/02/2022

اولین نکته ای که هنگام خرید VPN متوجه آن خواهید شد تنوع بالای سایت های فروش VPN است. اگر مطمئن نیستید که کدام سایت را برای خرید انتخاب کنید، در ادامه ما نکاتی را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید بهترین سایت خرید VPN را انتخاب کنید.

در سال 2022، استفاده از VPN روی تمام دیوایس ها تقریباً ضروری است.

استفاده از VPN به شما امکان می دهد فعالیت اینترنتی خود را از ISP پنهان کنید، از خود در برابر هکرها محافظت کنید و بسیاری از موارد دیگر.

VPN رایگان چه تفاوتی با VPN پولی دارد

Le 01/02/2022

آیا تفاوت عمده و قابل توجهی در مقایسه VPN های رایگان در مقابل VPN های پولی وجود دارد؟ به غیر از هزینه و قیمت ، آنها هر دو VPN هستند ، بنابراین باید بتوانند همان تجربه و کارایی را به شما ارائه دهند ، ولی آیا این گفته درست است؟

نه کاملا. در واقع، وقتی شروع به بررسی دقیق تر معایب اصلی می کنید که VPN های رایگان را از همتایان پولی خود متمایز می کند، در آن زمان است که موضوع واقعاً جالب می شود.

تنها عامل خرید vpn که می توانید از آن شکایت کنید بحث قیمت و هزینه است. اما وقتی صحبت از VPN های رایگان به میان می آید، معایب آن بسیار بیشتر از مزایای آن است.

دلایل نمایش صفحه CAPTCHA توسط گوگل هنگام استفاده از VPN

Le 01/02/2022

وقتی از VPN استفاده می کنید، گوگل با CAPTCHA ممکن است شما را غافلگیر کند. در حال جستجوی موضوعات مورد نظر خود هستید که ناگهان با صفحه CAPTCHA مواجه می شوید.

اگر کنجکاو هستید که چرا هنگام استفاده از VPN این اتفاق می افتد، با ادامه مقاله همراه باشید تا دلایل این نمایش آن را بررسی کنیم.